O firmie

DZIAŁALNOŚĆ GRUPY SYNEKTIK

  Grupa-Synektik-prezentacja.pdf

Zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę innowacyjnych systemów robotycznych da Vinci, wykorzystywanych do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych m.in. w obszarze urologii, ginekologii i chirurgii ogólnej.

WIĘCEJ >


Jesteśmy krajowym liderem w produkcji i dystrybucji radiofarmaceutyków do pozytonowej tomografii emisyjnej (PET/CT), wykorzystywanych w diagnostyce onkologicznej, kardiologicznej i neurologicznej.

WIĘCEJ >


Jesteśmy producentem autorskiego oprogramowania typu PACS, RIS i stacji diagnostycznych, umożliwiającego prowadzenie pracowni czy oddziału diagnostyki obrazowej. Oprogramowanie służy do rejestracji, wizualizacji, opisu i archiwizacji danych obrazowych. Nasze nowoczesne rozwiązania odpowiadają również na bieżące potrzeby rynku oferując rozwiązania z zakresu teleradiologii oraz rejestracji przebiegu operacji na bloku operacyjnym z możliwością zdalnej asysty lub obserwacji na żywo.

WIĘCEJ >


Zajmujemy się sprzedażą aparatury medycznej. Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich firm jak Medtron, Imagilys, Intrasense, Comecer, Zeiss, Eckert & Ziegler, Philips czy Intuitive.

WIĘCEJ >


Posiadamy Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym opracowywane są nowe radiofarmaceutyki i doskonalone są procesy ich produkcji. 

WIĘCEJ >


Prowadzimy serwis aparatury obrazowej (CT, MRI, NM, RTG). Pod opieką naszego serwisu znajduje się aparatura w placówkach służby zdrowia w kraju i za granicą.

WIĘCEJ >


Rozwijamy własne Centrum Badań Klinicznych, oferujące usługi podmiotom trzecim. 

WIĘCEJ >


Prowadzimy Laboratorium Badawcze wykonujące testy akceptacyjne i specjalistyczne aparatury RTG, gamma kamer i testy monitorów diagnostycznych. Laboratorium dysponuje siedmioma ekipami pomiarowymi rozlokowanymi na terenie całego kraju. Ponad 2500 testów wykonywanych w ciągu roku przez ekipy pomiarowe stwarza warunki do gromadzenia doświadczeń pozwalających na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług. Akredytacja PCA NR AB 703 jest potwierdzeniem naszych kompetencji.

WIĘCEJ >


 

 • Nowoczesne rozwiązania

  Grupa Synektik dostarcza wiodące na rynku rozwiązania informatyczne, nowoczesną technologię oraz pełen zakres usług i wsparcia dla placówek medycznych, w zakresie radiologii, onkologii, kardiologii i neurologii.

 •                    System zarządzania jakością

  Wdrożony przez Synektik zintegrowany system zarządzania jakością daje gwarancję utrzymania na stabilnym poziomie najwyższych standardów świadczonych przez nas usług. System, certyfikowany przez firmę TÜV NORD Polska, jest zgodny z normami ISO 9001 (zarządzanie jakością), ISO 27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji) oraz ISO 13485 w odniesieniu do wyrobów medycznych. Synektik Pharma, ze względu na swój profil działalności, funkcjonuje w oparciu o międzynarodowe standardy tzw. dobrej praktyki produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice, GMP) i obowiązujące normy krajowe.

 •                   Zaufanie

  Synektik buduje zaufanie na rynku od 2001 roku. Nasza wiedza powstała na bazie sprawdzonych na świecie rozwiązań. Ścisła specjalizacja firmy, doświadczenie i kompetencje pracowników oraz polityka firmy zapewniają odpowiednią jakość usług, wyrobów i kontaktów z klientem.

 • Normy europejskie

  Produkty oraz usługi dostarczane przez Grupę Synektik spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej i są zgodne z normami europejskimi.

 • Polmed

  Synektik jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED, największej i najbardziej reprezentatywnej organizacji, skupiającej producentów i dystrybutorów działających na polskim rynku wyrobów medycznych.

  polmed2

   

   

 • Dynamiczna wartość

  Firma Synektik otrzymała nominację do prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2014 - przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość.