Praca u nas

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem na adres: cv@synektik.com.pl lub faksem (22) 849 80 55.

Poszukujemy następujących pracowników:

  • inżynierów serwisowych z udokumentowaną znajomością radiologicznej aparatury medycznej

  • absolwentów Wydziałów Fizyki ze znajomością problemów metrologii radiologicznej

  • doświadczonych pracowników Działu Sprzedaż

TELEMEDYCYNA

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w ciekawym i innowacyjnym projekcie informatycznym i interesuje Cię świat zaawansowanych technologii dla medycyny, napisz do nas (szczegóły poniżej).

Więcej informacji - kliknij tutaj (PDF).

O nas:

Jesteśmy producentem oprogramowania dla radiologii i firmą o zasięgu międzynarodowym, świadczącą usługi w sektorze medycznym. Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne z zakresu elektronicznego rekordu pacjenta oraz archiwów i dystrybucji dokumentacji medycznej, w szczególności cyfrowych obrazów diagnostycznych z różnych technik obrazowania medycznego (systemy RIS/PACS, diagnostyczna konsola lekarska). Ponadto nasze akredytowane Laboratorium jest liderem na rynku polskim wykonującym testy RTG. Prowadzimy serwis aparatury medycznej do diagnostyki obrazowej. Zajmujemy się sprzedażą zaawansowanej aparatury medycznej. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Siemens oraz pierwszym w Polsce komercyjnym producentem radiofarmaceutyków, obecnie posiadającym dwa zakłady produkcyjne i jedno Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym opracowywane są nowe metody diagnostyki onkologicznej.

Jesteśmy Spółką notowaną na giełdzie GPW i otrzymującą liczne nagrody za dynamiczny rozwój (m.in. Gazele Biznesu, czy Diamenty miesięcznika Forbes).

O projekcie:

W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem oferty informatycznej, poszukujemy kandydatów do udziału w innowacyjnym na skalę światową projekcie, realizowanym przy wsparciu Unii Europejskiej jak również Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz przy udziale placówek naukowych, medycznych i naszych wewnętrznych specjalistów z Laboratorium Badawczego Aparatury do Diagnostyki Obrazowej RTG i Medycyny Nuklearnej, czyli najlepszych w swoim fachu inżynierów i fizyków medycznych.

Nasz obecny zespół programistyczny rozbudowujemy o nowe wakaty na takie stanowiska jak:

1.      Starszy Analityk Systemów IT

2.      Młodszy Analityk Systemów IT (Web Developer)

3.      Programista / Web Developer (łącznie 3 wakaty)

4.      Specjalista ds. Kryptografii

5.      Starszy Architekt Danych

Przedłużyliśmy nabór kandydatów do końca 2016 roku!

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w ciekawym i innowacyjnym projekcie i interesuje Cię świat zaawansowanych technologii dla medycyny, napisz do nas.

Specjalista i konsultant ds. wdrożeń systemów IT dla branży medycznej

Zadania:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych systemów informatycznych (RIS, PACS).
  • Dostosowywanie i parametryzacja systemów do wymagań klienta.
  • Bieżącą pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu.
  • Wsparcie techniczne użytkowników i utrzymanie systemów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Znajomość budowy i obsługi serwerów.
  • Znajomość baz danych np. PostgeSQL, MySQL, Oracle oraz języka SQL.
  • Znajomość budowy sieci komputerowych.
  • Znajomość środowiska LINUX.
  • Prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Umiejętności programistyczne.
  • Doświadczenie w dziale wdrożeniowym lub zespole zajmującym się utrzymaniem systemów informatycznych.

Pożądane cechy osobowości

  • Kreatywność i profesjonalizm w działaniu.
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Nastawienie na rozwój i samodoskonalenie.
  • Zdolności analitycznego myślenia.
  • Dokładność i terminowość wykonania powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem.
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami.
  • indywidualny program rozwoju pracownika.
  • Kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny).