O firmie

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY


Jesteśmy producentem oprogramowania typu PACS, RIS i stacji diagnostycznych, umożliwiającego prowadzenie pracowni/oddziału diagnostyki obrazowej. Oprogramowanie służy do rejestracji, wizualizacji, opisu i archiwizacji danych obrazowych. Nasze nowoczesne rozwiązania odpowiadają również na bieżące potrzeby rynku oferując rozwiązania z zakresu teleradiologii oraz rejestracji przebiegu operacji na bloku operacyjnym z możliwością zdalnej asysty lub obserwacji na żywo.

WIĘCEJ >


Prowadzimy Laboratorium Badawcze wykonujące testy akceptacyjne i specjalistyczne aparatury rtg, gamma kamer i testy monitorów diagnostycznych. Laboratorium dysponuje siedmioma ekipami pomiarowymi rozlokowanymi na terenie całego kraju. Ponad 2500 testów wykonywanych w ciągu roku przez ekipy pomiarowe stwarza warunki do gromadzenia doświadczeń pozwalających na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług. Akredytacja PCA NR AB 703 jest potwierdzeniem naszych kompetencji.

WIĘCEJ >


Zajmujemy się sprzedażą aparatury medycznej. Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich firm jak Medtron, Imagilys, Intrasense, Comecer, Zeiss.

WIĘCEJ >


Prowadzimy serwis aparatury obrazowej (CT, MRI, NM, RTG). Pod opieką naszego serwisu znajduje się aparatura w placówkach służby zdrowia w kraju i za granicą.

WIĘCEJ >


Jesteśmy krajowym producentem i dystrybutorem radiofarmaceutyków do Pozytonowej Tomografii Emisyjnej (PET), wykorzystywanych w diagnostyce onkologicznej, kardiologicznej i neurologicznej.

WIĘCEJ >


Posiadamy własne Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym opracowywane są nowe radiofarmaceutyki i doskonalone są procesy ich produkcji. 

WIĘCEJ >


 

 • Nowoczesne rozwiązania

  Firma Synektik dostarcza wiodących na rynku rozwiązań informatycznych, nowoczesnej technologii oraz pełnego zakresu usług i wsparcia dla placówek medycznych w zakresie radiologii.

 •                  System zarządzania jakością

  Wdrożony przez naszą firmę, zintegrowany system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001 oraz ISO 13485 i certyfikowany przez firmę TÜV NORD Polska Sp. z o.o. daje gwarancję utrzymania na stabilnym poziomie najwyższych standardów świadczonych przez nas usług.

 •                  Zaufanie

  Synektik buduje zaufanie na rynku od 2002 roku. Nasza wiedza powstała na bazie sprawdzonych na świecie rozwiązań. Ścisła specjalizacja firmy, doświadczenie i kompetencje pracowników oraz polityka firmy zapewniają odpowiednią jakość usług, wyrobów i kontaktów z klientem.

 • Normy europejskie

  Produkty i usługi dostarczane przez firmę spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej i są zgodne z normami europejskimi.

 • Polmed

  Firma Synektik jest członkiem POLMED'u (Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych), największej i najbardziej reprezentatywnej organizacji, skupiającej producentów i dystrybutorów działających na polskim rynku wyrobów medycznych.

   

   

 • Dynamiczna wartość

  Firma Synektik S.A. otrzymała nominację do prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2014 - przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość.